Hırsız Alarm Çözümleri

Hırsız Alarm Çözümleri

 Hırsızlık ve soygun olaylarının hızla artış gösterdiği günümüzde caydırıcı ve engelleyici özelliği en yüksek yöntem şüphesiz elektronik güvenlik sistemleridir. Günümüz teknolojisinde Gess Grup alarm sistemlerinde kullanılan tüm ekipmanlar, profesyonelliği ve güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyacak teknoloji ile donatılmışlardır.

 Dünya üzerinde yapılan araştırma çalışmaları göstermektedir ki ilerleyen zamanlarda elektronik alarm sistem leri çok yaygın bir şekilde kullanılmaya devam edilecektir. Gess Grup bir güvenlik sisteminin en üst seviyede performans sağlayabilmesi için öncelikle kullanılacak ürünlerden projeye uygun olanlarının tercih edilmesi gerektiğini çok iyi bilir. Bununla bağlantılı olarak bir alarm sistemini kullanıldığı yere ve alanına göre doğru seçer, alarm sistemlerinde tercih edilen ürünlerin montajını doğru şekilde yapar ve belirli periyotlarda gerekli test ve kontrol işlemlerini uygular.

 Unutulmamalıdır ki bir güvenlik sistemi çok nadir zamanlarda gerekli olacak ve gerekli olduğu durumda ise doğru çalışmaması çok ciddi maddi zararlara yol açacaktır. Gess Grup Alarm sistemleri, yanlış alarm vermeyen akıllı alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri, kedi köpek gibi evcil hayvanları algılamayan soygun ihbar sistemleri, iç alan ve dış alanda çalışan, dijital güvenlik, pet pır dedektörler ve entegrasyonu yüksek elektronik paketlerden oluşturmaktadır. 

 Gess Grup un kurduğu alarm sistemleri için vazgeçilmez bir hizmet olan ve 24 saat kesintisiz hizmet veren alarm kontrol merkezi, evde veya işyerin deki elektrik kesintisi, telefon hattı arızası, akü arızası, pır dedektör arızası, gibi oluşabilecek tüm arızaları ve sirenlerin hala çalıp çalmadığı, alarm sisteminizin saat kaçta kurulduğu, hangi bölgeden kaç defa alarm geldiği gibi detayları kontrol eder, güvenlik önlemleri için emniyet birimlerine ve yetkililere 24 saat bilgi ulaştırmakta ve çözüm üretir.