Kamera Sistemi Kiralama

Kamera Sistemi Kiralama

 Ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerinden hem ortamı canlı izleyebilir hem de kayıt etme özelliği ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 kayıt altına alabilirsiniz. Gess Grup Olarak sizlere güvenlik kamera kiralama hizmetimizi sunmaktayız. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz.
 
Kiraladığınız kayıt sistemi, izlenilen mekanda yer almasından dolayı kayıt esnasında internete gerek duymadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dolayısıyla kayıt işlemi ile internet kotasından harcama yapmamaktadır. Kayıtlarınız kendi elinizin altında olup başkaları tarafından erişimine olanak verilmemektedir. Pahalı ve karmaşık sistemler yerine, internet bağlantısı ile uzaktan kolaylıkla erişim sağlayabildiğiniz kameralar sayesinde, aklınız ne sevdikleriniz de ne de çalışanlarınızda kalmayacaktır.

 Gess Grup firmasının bir hizmeti olan Kamera Sistemi Kiralama Hizmeti ile Canlı İzleme özelliği ile gelişen ve değişen teknolojiyle sizlere hizmet sunmaktadır. Canlı İzle ile akıllı telefonlar ve web üzerinden ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerini canlı olarak anında izleyebilme imkanı bulurken, uzaktan erişimin size sağladığı konforla yaşam alanlarınızı her an kontrol edebilirsiniz. Sevdiklerinizin güvenliği, çalışanlarınızın kontrolü artık sizlerin elinizin altındadır.